O nás

Agentura Maggie’s se zabývá produkční činností v oblasti firemních a společenských akcí jako jsou večírky, svatební či jiné oslavy a podobně. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Na základě charakteru akce jsme schopni doporučit a zajistit atraktivní prostředí, sestavit odpovídající program a samozřejmě pohoštění formou rautu, banketu, koktejlu atd. Máme několik let zkušeností v oblasti propagace, koordinace a realizace eventů všeho druhu.

Alena s Maggie´s spolupracuje už od roku 2011, kdy se aktivně začala zabývat produkční činností a koordinací svateb. Stojí za všemi kreativními nápady a jistě ani vás nezklame.

Tři roky pracovala Alena na pozici koordinátorky PR a marketingu v humanitární a rozvojové sekci organizace Člověk v tísni. V rámci této praxe zorganizovala nespočet eventů pro zaměstnance i donory této společnosti. Zde se mimo jiné podílela na zajištění propagace mezinárodního festivalu Jeden svět.

V roce 2010 byla stážistkou na tiskovém odboru Kanceláře prezidenta republiky. V tomto období se podílela také na organizaci Summitu USA – Rusko.

Vzhledem k tomu, že organizovala celou řadu svateb včetně své vlastní, má zkušeností i nápadů na rozdávání. Vždy se snaží ušetřit vám nejen starosti a čas, ale zároveň i finance.

 

info@maggies.cz
+ 420 723 205 585

Představujeme vám další Alenu z našeho týmu. Alena Průšová má mnohaleté zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí, proto pro Maggie´s byla jasnou volbou pro zajišťování dětských oslav, realizaci dětských koutků i hlídání vašich ratolestí na svatbách. Je společenská, spolehlivá, přátelská a děti miluje stejně jako oni ji.